Contact

Puteti contacta redactia revistei Libertatea pentru femei si site-ul Libertatea pentru femei prin posta la adresa:

RINGIER ROMANIA
Iride Park
Bd. Dimitrie Pompeiu nr. 9-9A, Sector 2, Bucuresti, Romania
Tel: 021 / 20 30 993
Fax: 021 / 20.35.631
lpf@ringier.ro

Echipa editorială libertateapentrufemei.ro

Redactor-sef:

Lacramioara Barbulescu: lacramioara.barbulescu@ringier.ro

Redactor-sef adjunct:

Roxana Radulian: roxana.radulian@ringier.ro

Editori online:

Mirela Barba: mirela.barba@ringier.ro; Adina Stanila: adina.stanila@gmail.com; Andreea Dobrovie: andreea.dobrovie@gmail.com; Paula Rotaru: paula.rotaru@ringier.ro; Andreea Gâlcă: andreea.galca@ringier.ro

Responsabil Social Media:

Ruxandra Torceanu: ruxandra.torceanu@ringier.ro

 

Marketing online:

claudiu.petrisor@ringier.ro

Publicitate online:

george.stefanuca@ringier.ro

Publisher Online:

oana.tonca@ringier.ro

Libertateapentrufemei.ro aparţine trustului internaţional de presă Ringier.

General Manager

Mihnea Vasiliu